Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi áramot fogyaszt a...

Mennyi áramot fogyaszt a kripto bányászás? Mindenhonnan hallom hogy nem éri meg mert majd milliókat kell fizetni villanyszámlára. Viszont hallottam olyat is hogy nem is fogyaszt sok áramot. Most melyik az igazság? Mondjuk ha egész nap megy a gép.

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg Niedermüllert. Százezreket nyúltak le az önkormányzat

költségvetéséből a cripto hobbijukra.

2021. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
1db gép napi 1000 ft-ot fogyaszt de ennek a tizedét se termeli meg.
2021. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekem napi 15 től 25 dollár attól függ hogy mennyi árfolyam.

De jelenleg még egyet sem adtam el .

2021. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
17%
Második válaszoló nem tudom te honnan szedel ilyen adatokat vagy milyen gépet használsz de szerintem valami nem megy neked.
2021. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Én akartam infót keresni itt, de folyamatosan azt látom, hogy a megkeseredett, pénz nélküli, befektetni nem tudók terjesztenek hamis információkat. És ezek még zölden világítanak is.

Kedves kettes: Mi az, hogy egy gép napi 1000 forintot fogyaszt?

Teljesen függ a configtól.

Az én configom például napi kb. 600-800 Ft-ot fogyaszt és cserébe kb. 4500 forintot hoz naponta.

Az áramot elszámolom anyagköltségként, tehát áfa visszaigénylésre alkalmas, így adózás után kb. max 3600 ft a nyereségem. Ez egy hónapban kb. 100-120e forint bevételt jelent, a configom újjonnani ára pedig áfa mentesen 1,4 millió. 8. hónapnál járok, még 4 hónap és a kártya kitermelte az árát, onnantól már ömlik is a pénz.

Eddig időben kb. 6 órát raktam bele, 3 bugjavításom volt, az installálást cég végezte.

2021. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia ötös hol tartasz most, mi a helyzet?
2023. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
900e-ért adtam még el elég időben a configot, közben jól forgattam az ETH-t kb. egy milla nyereséget hozott a projekt.
2023. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!