Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt-e már erről az...

Valaki rendelt-e már erről az oldalról,s ha igen van-e hozzájuk bármi elérhetősége mondjuk egy email cím?

Figyelt kérdés

www.panamajackhungary.com


Az oldalukon szinte semmi contact lehetőség, nincs. Azon keresztül lehet elvileg Nekik írni, de amikor elküldené befagy az oldal.



2021. nov. 9. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs megadva cégnév, székhelycím, telefoszám és e-mail cím (a kontakt form nem e-mail cím, nem tilos, de önmagában nem elég), akár csak az egyik hiányzik, nem szabad rendelni. Illetve az is kizáró tényező, ha csak utalással lehet fizetni. Kizárólag bankkártyás vásárlással szabad fizetni, mert az visszafordítható, ha valami gond van, az utalás nem.
2021. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csalók. Gyanús volt az oldal, ezért egy egyszer használatos virtuális kártyával fizettem egy 25e forintos bakancsért, ezzel egyidőben egy ismeretlen oldal 37e forintnyi pénzt akart levonni róla, a revolut nem engedte, szerencsém volt.
2022. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 soniccone válasza:

Csalok! 32.000-ert vettem cipot. Amit nem kuldtek el, es utolag 58.000ezret vontak le.

A cipot termeszetesen nem kaptam

Meg.

2022. szept. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!