Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen füldugó szűri a babasír...

Milyen füldugó szűri a babasírást?

Figyelt kérdés
Sajnos a testvérem a családi házunkba szült és most hallgathatom minden éjjel a gyerek üvöltését. Melyik füldugót ajánlanátok, ami azt a fajta zajt is szűri?

2021. nov. 11. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Istenem... Inkább nem mondok semmit👏👏👏
2021. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%

Az a kisbaba nem azért sír, mert téged akar boldogítani...

Hanem azért, mert éhes...9hónapig nem tudta mi az az éhség... Most pedig így akarja tudatni az anyukájával, hogy neki mire van szüksége!!

2021. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
92%
Okè, hogy azèrt sír mert èhes, de nem ő vállalta azt a gyereket ès igen, baromira idegesítő tud lenni!
2021. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%

Az is baromira idegesítő tud lenni a környezetednek hogy egész nap jár a szád... Mégsem akadnak ki rajtad.

Egy kisbaba azert sír mert így tudja ki fejezni magát!!

Képzeld beszélni még nem tud!!!

2021. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
8%

Értem hogy nem a kérdező vállalta a gyereket...

De joga van a testvérének is abban a házban lakni, ugyan úgy a kisgyereknek is!!!!

2021. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
91%
Valószinuleg meg kamasz a kerdezo, oket meg pont nem a kisbaba fogja erdekelni, szoval nem ertem ezt a nagy felhaborodast, hogy jaj igy ehes a gyerek, nem tud beszelni stb. Ertjuk, hogy igy kommunikal, de egy tinit ettol meg zavarhat!!!
2021. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%

#7

Szerintem ha tizenéves is a kérdező akkor is elég gáz, hogy ilyen a felfogása...


"SAJNOS A CSALÁDI HÁZUNKBA SZÜLT"

Értelmes gondolkodásu ember nem mond ilyet!

ennyit az empatiárol és a testvéri szeretetről. Kíváncsi lennék ezt a testvére szemébe is el merné e mondani!

2021. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Empátia és együttérzés? A testvérem vajon mennyire empatikus, hogy úgy vállal gyereket, hogy azzal a ház többi lakóját zavarja? Értem én, hogy ő még nem tud beszélni, de én meg egyetemet végzek + itthonról kell dolgoznom, és amikor már hetek óta nem tudok se aludni, se pihenni, se tanulni normálisan, akkor már igen csak jogom van felháborodni. Ennyi erővel akkor én meg üvöltethetném a zenét, meg minden éjjel szervezhetnék házibulit, mert az én házam is, jogom van hozzá, nem?


Na de a kérdésre még mindig nem kaptam választ, ezen amúgy mit kell felháborodni? Ha éjszakára bedugom a fülem, azzal ártok a gyereknek vagy mi? Már aludni sincs jogom a saját otthonomban?

2021. nov. 12. 07:37
 9/27 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésben találtam választ, a sárga 3M füldugót ajánlják, 12 ezer forint…baromi jó, hogy még nekem kell vagyonokat fizetnem az alvásért. De persze még én legyek az empatikus🤣
2021. nov. 12. 07:50
 10/27 A kérdező kommentje:

Ja és #7 “ Értelmes gondolkodásu ember nem mond ilyet!”


Értelmes ember nem a családja nyakára alapít családot, hanem először önállósodik. Ez tök proli dolog.

2021. nov. 12. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!