Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik a tinder?

Miért nem működik a tinder?

Figyelt kérdés

Tegnap még jó volt. Ma már nem. Ezt a hibát írja ki:


Az alkalmazás nincs beállítva: Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, amelyhez nincs hozzáférési jogosultságod. Jelentkezz be regisztrált tesztelőként, vagy kérj engedélyt az alkalmazás valamelyik adminisztrátorától. Telefonról jó valakinek? Mert én eddig gépről használtam!



2021. nov. 13. 20:25
 1/2 A kérdező kommentje:
telefonon megy valakinek?
2021. nov. 14. 19:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta van változás nálad? Én most regisztráltam, szintén gépről. Azt tapasztalom hogy bugos ratyi. Akit már lájkoltam (jobbra húztam), azt még is folyamatosan beadja ismételten. Ahogy lájkolom, vagy jobbra húzom, azzal egy időben a sárga visszavonás ikon is világít, dehát valószínűleg egy időben vissza is vonja, ezért jön fel ismételten ugyan az a személy. Olyan bug van nekem hogy, ahogy szivezem / jobbra húzom, üres lesz az oldal, így frissítenem kell, ekkor benyomja folyamatosan az arcomba hogy gratulálnak hogy valaki kedvel engem, prémiumért láthatom hogy ki az, qurva idegesítő. És ekkor beadja ugyan azt a személyt aki már volt, és ez egy folyamatos körforgás. Dehát használhatatlan ;(
2021. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!