Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti hány órát...

Egyetemisták, ti hány órát dolgoztok egy héten és milyen munkakörben? Szülőktől kaptok pénzt? Ha igen, akkor mennyit egy hónapban?

Figyelt kérdés

Főleg joghallgatók válaszait várom, de bárkié jó :)))


Előre is köszi.



2021. nov. 18. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én villamosmérnökin vagyokok.Ez most nekem kicsit lazább félév,ezért péntekenként megyek el dolgozni,illetve ha több pénz kell akkor hétvégente is akár.Pénzt nem kapok,azt megkeresem magamnak,de a szúleimel élek,nem is bírnám egyedül a megélhetést,főleg ilyen szakon.A többi napon megtanulok és bejárok.Munkakör az ilyen raktári kisegítés,pakolás.Lassan tudok menni gyakornokoskodni,utánna már nem tervezek így dolgozni
2021. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Gyakornok vagyok plusz otthonról havi 100 ezer, így vagyok egyedül albérletben mesterszakosként. Bsc-n még más volt, ott nem kaptam ennyi pénzt, ellenben ha kellett valami megvették, nem tudtam dolgozni, az egyetem is sokkal szarabb volt. Ahhoz hogy támogassanak otthonról le kellett tennem valamit az asztalra, nem engedtek elszállni sose. Januárban megyek át főállásba, még 1.5 év van az egyetemből, elkezdtem gyűjtögetni is.
2021. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!