Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg Anyukámat,...

Hogyan győzzem meg Anyukámat, hogy letölthessem az instagramot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenen ötletetek, hogy hogyan győzzem meg Anyukámat, hogy letölthessem az insát? Nagyon szeretném, ha lenen nekem is instám, mivel ciki amikor valaki elkéri és azt kell válaszolnom, hogy ,,sajnálom, de nincs instám, mert nem engedi Anyukám”. Illetve egy csomó embernek nincs facebookja csak instája és velük nem nagyon tudom tartani a kapcsolatot. Anya azt mondja, hogy nem lehet instám mert így is sokat lógok a telefonomon és, ha valaki szeretné velem tartani a kapcsolatot és nincs fb-ja az hívjon fel… de erre ugye nincs mindig idő. Nem értem miért ennyire nehéz megengedni…

2021. nov. 19. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

1. ne győzködd töltsd le és ne szolj neki nem az ő dolga, gondolom nem kutakodik benne v h még is elrejted és kész

2. ha valaki kérdezni h miért nincs akkor nem mondod azt h mert nem engedik csak mert h nincs

3. az egész egy hülyeség, semmivel se másabb mint facebook v snapchat vagy bármelyik hasonlo szocial media

2021. nov. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel kommunikálni akarsz vagy kell, akkor vannak rá megfelelő csevegő vagy üzenetküldő platformok, nem feltétlenül egy képmegosztóra lesz szükséged (főleg olyanra, amiről köztudott a magamutogatás és a személyiségtorzulásokhoz és beteges önképhez vezető irreális kinézetek és trendek jelenléte).

A jelenlegi időszak különösen nem segíti a helyzetedet, hogy pont most van egy olyan botrány a köztudatban, ahol 11-12 éves lányokat zsaroltak meg és manipuláltak arra hogy vetkőzzenek, amiről felvétel is készült és ez nyilvánosságra került. Ilyenkor néhány hétre jó szorosan figyeli néhány szülő a gyereke netes tevékenységét, míg az egész újra át nem esik a teljes ignorálásba és hanyagolásba.


Az viszont iskola/osztályszinten sem vall túl nagy szervezettségre, hogy nincs egy egységes kommunikációs felület, ahol mindenki elérhető lenne. Ehhez pedig elég lenne akár csak egy kör e-mailt küldeni, hogy mindenki tájékoztatva legyen (ha már nincs mindenkinek Facebook-ja).


A problémádra egyszerű lenne a megoldás: el kell mondani hogy miért van szükséged rá. Ha ezt nem akarja a szülő megérteni és elfogadni, akkor bármit csinálhatsz, nem lesz támogatva a dolog. Szvsz az már eleve egy rossz kezdés, hogy Instagramot akarsz csinálni, mikor az nem arra való.

2021. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Anyukám, van, hogy kutakodik a gépemen, szvl észre veszi, illetve össze van kötve a gépem az övéjével, kap értesítést róla. Én is így gondolom, mivel fb-om is van, tiktokom is van (kb egy 600 követővel rendelkező oldal) szvl az insta semkivel sem másabb és még meg is mondtam, hogy nem lenne feltöltve kép csak beszélgetésre használnám
2021. nov. 20. 12:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es egyébként nem iskola társak, hanem táborból, szakkörről imegismert barátokról van szó. Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2021. nov. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!