Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A macskák vannak olyan erősek...

A macskák vannak olyan erősek hogy megöljenek egy kutyát?

Figyelt kérdés
kiváncsiságbol kerdem!

2021. nov. 20. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hazimacska es csivava parositasban? :)
2021. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2021. nov. 20. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Na! Hol az a macska? :)))


[link]

2021. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem,de nagyon súlyos sérüléseket tudnak okozni nekik a karmaikkal.

Esetleg ha kóbor kutyát rossz helyen karmol meg és az orvosi segítséget nem kap elvérezhet,de megölni nem hiszem,hogy kutyát tudnak.De persze ez macska és kutya függő is,a kistermetű kutyákat sem érdemes lebecsülni,ahogy magukat a macskákat sem.

2021. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem hinném.Patkányokat is kis testű kutyákkal vadásznak le.Egy beszari kutyát meg tudnak félemlíteni,de megölni biztosan nem.Egyszer a kutyámmal sétáltam a börzsönyben mikor elénk került egy vadmacska.A kutya fején,orrán csúnya karmolást ejtett,de az egy harapással megölte szegényt.
2021. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnak
2021. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora kutyáról és mekkora macskáról beszélünk. Az én házimacskám közel 8 kg, cicamércével nézve baromi nagy testű, kétszer akkora, mint a szomszéd ölebe. Nem is félt megvédeni magát, mikor a kis dög nekirontott (a saját kertünkben), adott neki karmolós pofonokat rendesen. Nem vártuk meg nyilván, hogy elfajuljon a helyzet, szóval nem tudom, mi lett volna a vége. Valószínűleg azért nem ugyanaz, mintha egy német dog támadja meg.

Egyébként megölni szerintem nem nagyon tudna egy nagyobb kutyát, de olyan sérülést okozni simán, ami átmenetileg harcképtelenné teszi, így elmenekülhet.

2021. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!