Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érzel azzal kapcsolatban...

Mit érzel azzal kapcsolatban hogy barna az csak sötét narancs?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy ez hülyeség, menj vissza tanulni. A barna a piros és a zöld keveréke, nem a piros és a sárgáé.
2021. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Brown is a composite color. In the CMYK color model used in printing or painting, brown is made by combining red, black, and yellow,[1][2] or red, yellow, and blue.[3] In the RGB color model used to project colors onto television screens and computer monitors, brown is made by combining red and green, in specific proportions. In painting, brown is generally made by adding black to orange
2021. nov. 20. 16:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Szedd elő a festőkészletet és adj feketét narancshoz.
2021. nov. 20. 16:33
 4/8 A kérdező kommentje:
2021. nov. 20. 16:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyből azzal jössz hogy mennyek vissza tanulni. Valószínűleg te még be se fejezted.
2021. nov. 20. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendben, ez csak az additív színkeverésre igaz. Bocs a szarkazmusért. Amúgy a kérdésnek szerintem nincs sok értelme.
2021. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ezt eddig is tudtam.
2021. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit kéne éreznem? Általános iskolás tananyag. Legalábbis, amikor én még általános iskolába jártam, tanították rajz órán.
2021. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!