Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire találjátok hasznosnak...

Mennyire találjátok hasznosnak a gyakorikérdések.hu web oldalon feltett kérdéseiteket, illetve a válaszokat másoktól?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi években, egyre több lett a troll, akik direkt el hülyéskedik az adott kérdésekre, irányuló válaszokat, ez mennyire érint titeket, hogy továbbra is használjátok az oldalt?

Az én véleményem, hogy egy nagyon jó kis oldal lenne, ha nem lenne ennyi marha, aki csak úgy válaszól meg egy kérdést, hogy magát a kérdést vagy nem tudja értelmezni, vagy csak be ír valami hülyeséget.


2021. nov. 20. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ez szerintem mindent elmond.


Állatos rovat, pár éve szilveszter...vagy karácsony táján...,na mindegy.

Valaki beírta, hogy fagyállót ivott a kutyája. Egy srác, leírta, hogy mit kell tenni, mert ő mentős.

Erre széttépték a trollok, meg a fotelállatvédők, hogy az baromság. És töröltették a kommentet, meg a srác profilját is. Majd másnap leírta valaki, hogy a srácnak igaza volt, és azt kellett volna tenni, amit ő javasolt.


Csak addigra az eb megdöglött. :(



De állatorvost is vágtak ki onnan, mert leírta az igazat, altatásról, meg szaporítókról.

2021. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki látatlan/ismeretlen emberekre hallgat,mert annyira szerencsétlen hogy nincs saját józan paraszti esze amivel tudjon gondolkodni,azok a mennyországnak érezhetik ezt az oldalt.
2021. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra az az érthetetlen, hogy sokan miért nem a GOOGLE keresőt használják alap esetben? Az itteni kérdések 60%-ára ott a válasz.
2021. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1.) Nem értem, hogyan érted, hogy mennyire tartom hasznosnak a Gy.k.-n feltett kérdéseimet? Szerintem, a kérdéseim (de általában a kérdések) nem minősíthetők ilyen szempontból.

2.) Nem sok kérdésem van itt a Gy.k.-n, olyanokat kérdeztem, amikre nem találtam, kaptam választ másutt, másoktól; és minden esetben segítő, és így számomra hasznos válaszokat kaptam. (A többes számot úgy értem, hogy a kérdéseim összességére, mert zömében egy válasz érkezett; ha kettő, akkor az valamilyen pontosítás, kiegészítés volt az első válaszhoz. Egy esetben volt, hogy visszakérdeztem, mert további kérdésem adódott, arra is korrekt választ kaptam.)


Mások kérdéseinél és válaszainál ki tudom válogatni, ami nekem hasznos; van több dolog, amit itt tudtam meg és azóta is használom, van, amit naponta. Ami nem érdekel, vagy veszekedés, komolytalan, azon túllépek, ha szemem elé kerül.

Lopkodom, ami hasznomra van, a többivel meg úgy vagyok, mint Pósalaky úr a Légy jó mindhaláligban: ugorgyunk! Nem tartom feladatomnak a világ megjavítását, pláne nekem tetszőre formálását, így aztán könnyen vagyok, nincs mire panaszkodnom. Amire panaszkodhatnék, azzal nem is foglalkozom.

2021. nov. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!