Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy felejthetnék...

Szerintetek hogy felejthetnék ell egy olyan fiút, akivel még egy szót sem váltottam, de nekem "tetszik"?

Figyelt kérdés

Tudom hogyha meg ismerném kiábrándulnék belőle egykét szóból, visszont nem fogom megismerni soha, és ilyen "álmom" van róla hogy milyen lehet ő, közben egyaltalan nem olyen, illetve idosebb is tőlem, de még akkarni se akkarna tőlem semmit, még ha a világ szépe is lennék, (vagyishát oszinten szólva, ez is csak az én véleményem, de tegyük fell hogy így van). Szóval a kérdésem most az lenne, hogy, hogyan tudnák belőle teljesen kiábrándulni, rossz helyzetbe kezdett ell nekem "tetszeni" Visszont ha akkor, abba a pillanatban, nem "Szar" passzban vagyok, rá se tudtam volna nézni erra a fiúra. Még sose beszélgetünk amúgy ezzel a fiúval, (Szüleimet, illetve tesomat ismeri)


A válaszokat előre is koszonom!


2021. nov. 20. 21:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Rossz kategória ):
2021. nov. 21. 09:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!