Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkákat ajánlanátok?...

Milyen munkákat ajánlanátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek digitálisan rajzolni, legtöbbször furry-kat vagy bármi fantasy jellegű dolgot. Nemrég elkezdtem gyakorolni az embert és az emberi anatómát is. Szerintem van tapasztalatom hozzá és sokszor elfogadták ha valamiért cserébe rajzot ajánlottam fel, vagy ha csak szimplán art tradet szerettem volna. Milyen munkákat ajánlanátok amikben kiélhetem a kreativitásomat és ahol nincs annyira megszabva hogy mit kell megrajzoljak? Akár animációk készítésével is lehet kapcsolatos viszont abba még kezdő vagyok :D Gondolkoztam ilyen reklámok meganimálásában, viszont mint ahogy említettem nem vagyok benne jó. Válaszokat előre is köszönöm!

2021. nov. 21. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Grafikus esetleg?
2021. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!