Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végzős gimisek/középsulisok,...

Végzős gimisek/középsulisok, milyen uccsó évesnek lenni?

Figyelt kérdés
Milyen végzős diáknak lenni igy pár nap suli után? Visszaszoktatok már? Nekem csak pénteken volt "rendes" sulim, de kivagyok egy nap után :D nagyon fura nekem , egyszerűen nem találom még a helyem :S :D főleg h a tanárok lerohannak a sok tétellel, áááchh :D nem bírom megszokni egyszerűen... egyelőre :D
2010. szept. 4. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi hétfőn már irodalomból írunk elsőpadost, tételből

Szopás...meg kedden szalagavató próba.áááh nincs nekem ehhez kedvem. mennék vissza harmadikba!!

2010. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne is mondd, én is igy vagyok vele, 3év alatt semmit sem csináltam, és most minden egyszerre. ráadásul 35 kmre lakom a sulitól, csucs lesz szalagavatói proba plusz különorak után este 8kor hazajárnom és akkor még tanuljak is :S :s
2010. szept. 4. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Én már el is fáradtam:D minket a tételekkel még nem nyaggatnak, a próbákat mi is jövőhéten kezdjük:) Meg a dogaírást is.

Am én úgy visszamennék 9.-be:( most visszanézve olyan jó volt, h a 9-10-11. Most a 12 meg már tiszta para:(

17/L

2010. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
örülök h ez az uccsó. nagyon várom az érettségit.
2010. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

utololsó , felnézek rád :DD

én félek tőle,meg enm is tudom, egyszerűen olyan jo elnézni a kisebbeket, nem csak a velem egy gimibe járókat, hanem alapsulisokat , ugy visszamennék :S :)) V ha visszatudnám forgatni az időt, akkor visszamennék elsőbe és tanulnék rendesen :D amit sajnos nem tettem a 3 év alatt :DD

2010. szept. 4. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is félek tőle :S

18/f

2010. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagy egyedül, rettenetesen parázok tőle :D ráadásul nagy fába vágtam a fejszémet, mert olyanra akarok jelentkezni, amire ilyen jegyekkel ugysem vesznek fel az életben...
2010. szept. 4. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:

az of-m 7 év után elment a suliból, leadott minket. új a német illetve a matek tanárom amiról köztudott h 3 évig semmit sem csináltunk mert leszart minket mindkét tanár, most viszont hetente írhatunk dogát meg felelhetünk..(németből nem is fogunk érettségizni mert már van egy angolunk..)

ja és szivem szerint átaludnám a szalagavatót:)

2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én várom az évvégét, mert jövőre kiköltözöm Angliába, bár hiányozni fog ez az egész, szóval eléggé fura. A Szalagavatóhoz egyáltalán nincs kedvem, az a sok próba... Az érettségitől annyira nem parázom, mert már van egy előrehozottam és az tök könnyen ment. De ez van, nem hittem volna, hogy egyszer én is végzős leszek és most mégis megtörtént! :)
2010. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak az érettségitől f.sok főleg a matektól, ja meg nekünk is lesz szalagavató de én meg még 2haver nem táncolunk, ők csak szimplán azért mert nem akarnak én meg azért mert 20km-re vagyok és állandóan járkálgassak befele ha próba van? na persze meg aztmondja a tánctanár lenne olyan gyakorlás is ami 3óra hosszáig tartana , én inkább most a tanulással meg az edzéssel+kajálással törődök mert izmos akarok lenni :D
2010. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!