Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert torol valaki minden ok...

Miert torol valaki minden ok nelkul, vagy tilt az ismerosei kozul?

Figyelt kérdés

Felreertes ne essek, nem ez a legnagyobb gondom, es nem vagyok mar fiatal, 50 feletti.

Csak nem ertem.

Van egy regi osztalytarsam, bejeloltuk egymast, par mondatot valtottunk. Aztan egyszer eltunt. Megtudtam, h a ferje ketes ugyekbe keveredett.

Egy regi kollegam, ferfi, joval fiatalabb nalam, minden elozmeny nelkul tiltott szinten.

Onnan tudom, hogy tiltott, hogy egy masik profilomrol latom... Tobb tavollabi ismerosom torolt.

Nem tudom miert.

Nem irok olyat, nem vagyok ko. mmentharcos.

Lehet, hogy nem lajkolom mindenki minden kepet.

Kicsit bant az ilyen, mert ha nem adok ra okot, miert teszik.

En nem szoktam torolni es tiltani..


2021. nov. 22. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is 50+os vagyok. Nem kell az ilyenekkel törődni. Túl kell lépni rajta.
2021. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a) Mert rengeteg debil posztot osztasz meg (laposföld, háttérhatalom, nincs járvány), és tele van veled a tökük.

b) Mert mind baromságokban hisznek (laposföld, háttérhatalom, nincs járvány), és tele van azzal a tökük, hogy te nem.

c) Mert rengeteg fideszes, komcsizós-libsizős, nagymagyarkodós posztot osztasz meg, és tele van veled a tökük.

d) Mert rengeteg fideszes, komcsizós-libsizős, nagymagyarkodós posztot osztanak meg, és tele van azzal a tökük, hogy te meg soros-bérenc gyurcsányista zsidókomcsi vagy.

e) Csak.

2021. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oke, persze, de gondoltam megkerdem..

Nyilvan, ha valaki nem kivancsi ram, engem se erdekel. De az erdekel mi motivalja ezt.

2021. nov. 22. 16:45
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
Olyan dolgokat osztasz meg elég gyakran ami mást zavar és idegesít. Ez egy példa. Nem tudom csinálsz e ilyet. Én is töröltem már ilyenért ismerőst. Ilyen magyarság dicsőítő volt . Pl már a piramisokban is találtak ősmagyar írásjeleket meg hasoló posztok. Háttérhatalom permetez minket fentről. A hàttérhatalom az oltással akar kinyírni minket. Stb. Egyszer egyszer elmegycde mindíg? És akkor még a földönkívüliekről nem is beszélek. Akik a föld aranykészletére pályáznak.
2021. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem osztok meg semmi ilyesmiket...akkor elfogadom az E választ ,hogy csak...
2021. nov. 22. 19:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso, mint irtam is, nem vagyok fiatal, es nem posztolok tul surun,ilyeneket plane nem.A tiltasos torlesek tobb eve voltak amugy is..A sima torles, elofordul, hogy valaki hirtelen nincs az ismeroseim kozott.De azokert nem is kar..
2021. nov. 22. 19:31
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor nem tudom. Írogattàl nekik privát?
2021. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az egyikkel par mondatot beszeltunk csak. En arra gondolok, hogy a ferje ketes ugyei miatt tunt el, ill. Szegyelli magat. Na meg rengeteg kutyajarol szolo kepet osztott meg,amiket nem sokszor lajkoltam.

A masik ffi munkatarsammal meg vegkepp nem tudom, miert torolt, nem beszeltunk.

2021. nov. 23. 05:21
 9/10 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor tojd le őket. Engem is töröltek már mert nem akarta hogy lássam miket oszt meg. Egyik családtagommal veszett össze az illető. Neki nem vokt facebook. Engem törölt
2021. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi, az lesz...
2021. nov. 23. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!