Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus hallgató...

Pittipok kérdése:

Óvodapedagógus hallgató vagyok. Egyetem mellett már alkalmazhatnak mint pedagógus? Tehát nem pedagógiai asszisztensként?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg utolsó évben már lehetséges? Valaki dolgozott óvónőként, úgyhogy párhuzamosan egyetemre járt?

2021. nov. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges :)
2021. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj, ez nagyon jó hír lenne. :) utolsó évben ? TE is hasonló helyzetben vagy?Köszönöm ha válaszolsz!
2021. nov. 23. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem,de több csoporttársam is van,aki már utolsó évben dolgozik.:)

Volt olyan is,aki már másodévesként is dolgozott oviban,de ő nem tudom milyen pozícióban.:)

2021. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudjàtok, hogyan lehet így elhelyezkedni? A gyakorlati hely ajánlja fel, vagy valahol kimondottan keresnek végzősöket is?
2022. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van,ahol már úgy hirdetik a helyet,hogy várják a harmadéveseket is.Én már kaptam így kettő álláslehetőséget:) Emellett persze a gyakorlati hely is felajánlhatja,ha úgy alakul.
2022. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!