Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg beváll a zéró kontakt?

Tényleg beváll a zéró kontakt?

Figyelt kérdés
Azt hiszem tudjátok miről beszélek. Elvileg ha valaki egy szakítás után, a zéró kontaktot használja, vagy is nem keresi abszolút az exét nem próbálkozik nála, akkor az ex elkezdi magától keresni mert elkezd gondolkozni rajta hogy miért nincs neki könyörögve stb. Nem tudom hogy ez tényleg igaz e vagy hülyeség. Van itt valaki, akinek bevált?
2021. nov. 23. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem keresed akkor talál mást úgyhogy csak egyet mondhatok "légy a saját sorsod kovácsa"
2021. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha ő magától nem ír, akkor mit kéne tennem?...
2021. nov. 23. 19:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Haggyam vagy küzdjek?
2021. nov. 23. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el
2021. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akivel egyszer elváltak az útjaid, azt már nem érdemes erőltetni tovább! Írom ezt tapasztalatként, - én megpróbáltam újra kezdeni egy több év után megszakadt kapcsolatot és nem jöttem ki jól belőle, de eszméletlen időt beleáldoztam ebbe! Gyakorlatilag értelmetlenül suhant el mellettem az élet, - ha úgy tetszik!

53/ffi

2021. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen beválik a zéró kontakt. A lelked meghálálja. Először nehéz lesz, de ha úgy kezeled az illetőt, mintha meghalt volna, akkor sokkal könnyebb feldolgozni, és egy idő után már gondolni sem fogsz rá. Annak érdekében taktikázni, hogy hogyan késztethetnéd ismét érdeklődésre, az hülyeség. Újramelegítve egyébként is csak a töltött káposzta jó...
2021. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!