Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tiktokta lehet kirakni filmeke...

Tiktokta lehet kirakni filmeket? Mármint 3perceseket Part1 part2 így ki rakni egy filmet pl miután, vagy halálos iramba.

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, olyan filmet, aminek rendelkezel a terjesztési jogával, ezáltal nem sértesz szerzői jogot, ha megosztod?
2021. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi számít annak? Torrentről letöltenék egy filmet, és azt felvenném videórögzítéssel, és kiraknám 3 perces videókba, sokat láttam ilyet csak nem tudom hogy tilt e a tiktok mert 4000 követőm van, és nem lenne jó ha tiltana
2021. nov. 23. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nagyon sötét lehetsz.

Van jogod terjeszteni az adott művet?

2021. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki engedélyét nem kértem, most szedtem le ki tettem, 2 oraja van kint eddig nem törölte a tiktok. Lehet nem fogja, amugy nincs ra engedelyem
2021. nov. 23. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyet a szolgáltató úgy rendezi a jogtulajdonos felé, hogy eltávolítja a videót, és a felhasználási feltételeknek megfelelően bünteti a felhasználót (korlátozza a használatot, megvonja a feltöltés jogát, vagy tiltja az egész fiókot).


Tényleg sötét vagy, mert kétszer is erősen utalnak arra, hogy ha nincs engedélyed akkor ne csináld, de rá egy órára leírod, hogy megcsináltad. Akkor meg így jártál.


Költői kérdés: amúgy ki az a kretén, aki 3 perces darabokban néz végig egy filmet? Meg a másik aki ennyit szarakodik hogy legyártsa.

2021. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem törölte még le a tiktok, de már 3500 megtekintés van rajta, sokan nézik az oldalam most lett meg a 4000 követő nemrég
2021. nov. 25. 23:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!