Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az unsent message...

Mi ez az unsent message őrület tiktokon?

Figyelt kérdés
Sok magyarnál és külföldinél is láttam,hogy beírják a nevüket az “unsent message” szöveg után. De ez mit jelent? Oké,hogy kiad egy szöveget,de ezt valaki megírta és kitörölte,vagy ilyesmi? (Bocsánat,ha hülyeséget mondok,de nem vagyok jártas ebben) vagy ezt csak az oldal adja ki és “jelnek” veszik? Pontosan mi is ez?

2021. nov. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz esetleg példát linkelni?
2021. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2021. nov. 23. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezt lefordítják,aztán mindenki mondja,hogy úristen ne próbáljátok ki,igaz,rám vonatkozik stb. De ezek valóban el nem küldött üzenetek? Mert az “unsent message” ezt jelenti magyarra fordítva.
2021. nov. 23. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értelmezem, hogy ki nem mondott, le nem írt (ezáltal el nem küldött) vágyakról, érzésekről szólnak. Aminek lenne egy címzettje, akinek ezt ki szeretnéd mondani, de nem mered. Ezért van egy ilyen kamu "el nem küldött üzenet", ami egyszerre arra is utal, hogy nem jutott el a címzetthez, és egyszerre publikálva is van, tehát mégis felhívod vele magadra a figyelmet. A többi meg a szokásos trendvonatra felülés, hogy ami most menő, azt csinálja mindenki.

Konkrétan pedig le van írva az "about" menüpont alatt.

Az igényeket és keresletet pedig kielégíti a kínálat úgy, hogy külön sablon/űrlap van hozzá, így automatizáltan generáltatatni lehet ilyen szövegeket, majd azt lementeni, közzétenni, stb. (a "submit" gomb alatt).

2021. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár Értem, köszönöm
2021. nov. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!