Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még nincs itt a december. De...

Még nincs itt a december. De az MPL már most elesett? Már most el van csúszva?

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az ország különböző területein eltérő a tapasztalat, de tegnapelőtt, pénteken kaptam meg az árut, amit ők szállítottak.

Kedden este rendeltem online boltból, csütörtökön adták át nekik, és pénteken délelőtt már meg is kaptam. (Szentendrén van az online bolt raktára, közúton 270 km-re lakom egy faluban.)

2021. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Mire alapozod hogy "elesett",nem kaptad meg a csomagod 1 hétig és az ő hibájuk?
2021. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra alapozom, hogy nincs emberük a munka elvégzésére. A gondolkodásuk 40 évvel el van maradva, és kőkorszaki eszközőkkel dolgoznak.
2021. dec. 2. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt egész évben írhatnád,nem csak 3 nappal december előtt...

Milyen "kőkorszaki" eszközökre gondolsz?Van külföldi,XXI.századi összehasonlítási alapod az ott használt eszközökről?

2021. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már 5 napja, hogy nem hozták ki. Eddig mindig olyan 2-3nap alatt ki szokták szállítani.
2021. dec. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!