Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jókat mond ez a mlm-es fickó?

Jókat mond ez a mlm-es fickó?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Y8zsIPLTyio

Egyik aki beszél egy nő a videóban az bevett egy csoportba ez most pont a sunmoney vagy mi többen azt mondják ez piramis de mások meg akik benne vannak pl azt mondják ez egy jó mlm-es cég.Na most itt a videóban elmondják ha nem csinálsz semmit akkor is sok pénzt kereshetsz mert a mesterséges intelligencia termeli helyetted a pénzt.De nekem valahogy nincs hitem ezekben az mlm-ek ben ez meg fura napelemes cég osztogatja a pénzt bár gondolom valamennyit be kell fizetni.Mondjuk a nő könnyen beszél aki a csoportjába bevett mert külföldön él valami szigeten ott meg alapból akár milyen munkával több a fizetés mint itthon szóval szerintem alapból sincs anyagi gondja.Meg fura de a videóban olyan mesterségesen beszélnek.Fura nekem ez az új módi is,hogy mlm mesterséges intelligencia de eddig azt hangoztatták az mlm-be munkát kell beletenni,hogy siker legyen most meg mesterséges intelligencia intéz mindent.Na most munka nélkül pénz?Akkor miért hívják munkának?



2021. nov. 29. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek ne dőlj be. Persze kell belefektetni. Ebbe a napelemesbe legalábbis biztosan tudom . Anélkül nem fogsz pénzt keresni. Vannak ezek a robot dolgok...azokba is kell fektetni. Miért is fizetnénk mi a munkáért? Ezek akik hirdetik,azokból élnek ilyen jól akik naivak fektetgetnek. Hagyjad
2021. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan becsületes pofájuk tud lenni meg olyan kis kedves ártatlannak néznek ki
2021. nov. 29. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdés már volt, és jó válaszok születtek.

Kb. az, hogy a régi módszerrel már nehéz balekot fogni, új módszereket használnak.

Ha annyi eszed vagy szorgalmad sincs, hogy megnézd ezeket, akkor fektess be nyugodtan.

Akkor ezt neked találták ki.

2021. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Trükkösek. Észrevették, hogy a mesterséges intelligencia most egy divatos kifejezés, beépítették az új PR szövegükbe, mint hívószót. Hátha jönnek a balekok a pénzükkel örömködve, hogy hűha, hát ez mesterséges intelligencia, akkor ez biztosan sokat hoz nekem.

Annyi mesterséges intelligencia sincs ebben a rendszerben, mint a grafikus kártyámban, amikor a DLSS felskálázást használja. Most nem szkeptikuskodok, de egy piramis rendszerhez nem kell MI.

Ugyanaz az egyszerű modell, mint a többi piramisjátéknál, a friss beszállók pénzt fizetnek be és ebből kapnak a piramis felsőbb részén állók, hogy mennyit az attól függ, hogy milyen magasan vannak. Ehhez semmiféle mesterséges intelligencia nem kell, a piramisjáték elve ugyanaz már régóta.

Ezt az ál- mesterséges intelligencia szlogent már elsütötték sok más területen, a laikusok zabálják.

2021. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!