Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent a válaszok után,köz...

Dzsoki kérdése:

Mit jelent a válaszok után,közben írt D, X vagy négyzet? Mi az értelme,ha előtte,írásban már volt válasz?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelni sem tudom mire gondolsz, tudsz egy-két példát mutatni?

Az "XD"-zésre asszociálok belőle (ami csak egy hangulatjel-reakció egy válaszra, [ki]nevetést jelent), valamint a négyzet olyan emoji-k helyjelölője, amit az eszközöd nem tud megjeleníteni.

2021. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
XD Látod például erre a kérdésedre pontosan megfelel
2021. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért van az,hogy ha itt egy nő,több pasis kérdésnél,a 4-es válasz után csak D van,a 12-es válasz után P. Egy prosti hogy tud szexelni olyannal kérdésnél,1-es válasz után P,6-osnál OO,15-ös esetében xD. Melyik miniszterelnök-jelöltre kérdésnél,10-es válasz után,csak D.
2021. dec. 2. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

11 millió kérdés van az oldalon, hadd ne keressük már meg melyik az, linkeld be.

Egyet találtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Ez egyértelműen egy hangulatjel. A válasz után nem csak "D" van, hanem ":D" - ha balra döntöd a fejed, akkor egy nevető arcot látsz, a kettőspont a szeme, a D a szája. És így tovább:

[link]


Minden ilyen betűs hangulatjelnek megvan az egyezményes értelmezése:

[link]

(bár ez a lista erősen túlzó, 4-5-nél több nem volt használatos még a fénykorában sem)

2021. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem tudom belinkelni,legalábbis,még nem próbáltam.Köszönöm a választ,hogy hangulatjel.
2021. dec. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!