Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a jobbnál...

Miért van az, hogy a jobbnál jobb ötletek a wc-n jönnek, ott kapok ihletet?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mire kijövök a budiról, elfelejtem mit akartam csinálni, nekem idegesítő. Legközelebb vigyek be magammal telefont, és jegyzeteljem le? Nekem ez lenne kézenfekvő. Mert pl ma is egy tök fontos dolog jutott eszembe, de mire végeztem, elfelejtettem... Vissza kellett mennem a budira, újra játszani a jelenetet, leülni és gondolkodni, és jéé eszembe jutott. De istenemre mondom, nekem felesleges procedúra volt, legközelebb viszem a telefonom vagy a zsebnoteszem... Mielőtt valaki oltogatna, nem, nem vagyok troll és nem poénnak szántam halál komoly probléma....

2021. dec. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor a monoton vagy félmonoton cselekvések indítják be a legjobban az agyi folyamatokat, akkor van időd fejben "elkalandozni". Hogy a jobbnál jobb ötlet mit jelent vagy egyáltalán milyen témakör, azt nem tudom. De valószínűleg másnál más helyzetben jön elő ez.

Én (egyelőre csak hobbi) író vagyok, és irodákat takarítok főállásban. Nekem akkor jönnek az ötletek, mert a kezem meg a lábam ugyan jár, de agyban nem kell ott legyek, mert már rutinból megy, így van időm fantáziálni. Gondolom nálad is hasonló a dolog felépítése, csak az "ihletet adó" környezet egy csöppet más... :)

2021. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen.. de egyébként bárhol képes vagyok elkalandozni. 😃😃 Ma pl wc-zés közben, olvastam a légfrissítős flakont, és úgy jutott eszembe több dolog is.. pl mit vegyek a boltba, milyen wc papír lenne jobb nyilván nekem a levendulás és kamillás jön be. De mire végzek elfelejtem, úgyhogy telefonnal kell mennem, aztán leírom velős gondolataimat 😂 vannak telefonomba történetek, amik velem történtek, elég régóta írok úgyhogy szerintem kelleni fog a telefon, csak nehogy bele essen a budiba 😂 (jártam úgy többször)
2021. dec. 2. 20:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt olyan aki olvasta a történetemet, ami velem történt,annyira röhögött szó szerint befosott már nem ért ki az illemhelyre 😂 ennyit rólam, aki ismer csak annyit mond teeeee maaarhaaa 😂😂😂
2021. dec. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!