Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem vannak túl...

Csak szerintem vannak túl dolgoztatva a Twice tagok?

Figyelt kérdés
Szegény lányokat kicsit sajnálom hisz nem rég jött ki a formula of Love albumok. De rá egy hónappal már jön az új japán mv.

2021. dec. 3. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Én is sajnálom őket nagyon,meg is vigasztalnám az összeset alaposan.
2021. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Nem kötelező ezt csinálniuk!


Lehet menni a Samsung gyárba, vagy péniszt masszírozni is.

2021. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen az idolok élete.
2021. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%
2es te nem vagy normális
2021. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Idén különösen túl lettek hajszolva sztem. 1 koreai minialbum (Taste of Love), 1 koreai full album (Formula of Love), 1 japán full album (Perfect World), 1 angol single (The Feels), 2 japán single (Kura Kura, Doughnut) nem beszélve a tagok külön performance projektjeiről és a TTT-ről (Time To Twice). Igen idén különösen megvoltak dolgoztatva, dehát valahogy pótolni kellett, hogy nincsenek koncertek. Engem is nagy szomorúsággal tölt el (mivel kezdetektől Once vagyok), de el kell gondolkodni azon, hogy lehetséges a 2021-es év volt az utolsó teljes évük együtt. Mivel 2022.októberében lejár a szerződésük. Én remélem, hogy megújítják és minden megy szépen tovább. De mivel a cég is tudja, hogy 2022 már kérdéses, ezért gondolom, hogy még minél több bőrt le akarnak róluk húzni és ezért dolgoztatják szét őket. Remélem nem így van, de ez az én véleményem.
2021. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!