Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális hogyha nem tetszik...

Az normális hogyha nem tetszik senki, es ha nincs "miért" akkor nem erdekel hogy, hogy nézek ki?

Figyelt kérdés
Ha tetszik valaki, megprobálom ki hozni magamból a maximumot, jó haj, csinos ruha, (lány vagyok amúgy) amikor meg nm tetszik senki, pl amikor megyek suliba, kepes vagyok ugy elmenni mint valami csöves.. es nincs kedvem csinosan fel öltözni, ez normalis?
2021. dec. 5. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha éppen ott találkozol valakivel, aki tetszene, akkor mit csinálsz?

Ő már teljes sebességgel fut előled.

2021. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahy igaz... de fhu semmi kedvem fel öltözni csinosan.
2021. dec. 5. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress valami középutat.

Ápolt, tisztességes kinézet... és nem kell túlöltözni.

2021. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Honorius válasza:
23%
Véleményem szerint viszont mindig magadat add, személy szerint engem nem érdekel mi van rajtad, ha jó a csecs, meg a popsi. Természetesen a kisugárzásod akkor is megmarad, ha melegítőben vagy, vagy ha ki vagy rittyentve. Ismerjen meg az illető úgy, ahogy legjobban érzed magad, akkor vagy önmagad.
2021. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én sosem másoknak öltözök fel. Mindig abban vagyok, amiben jól érzem magam, úgy vagyok vele, hogy ha valakinek megtetszem, akkor úgy tetsszek neki, ahogy akkor lát, ne az számítson, hogy milyen csinosan öltöztem ki aznap.
2021. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember önmagáért, az önbecsüléséért legyen igényes és ápolt.
2022. jan. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!