Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt màr vlki legal beauty...

Rendelt màr vlki legal beauty los angeles övet? Kb 98 kg lehetek és 3xl eset rendeltem Picit félek hogy nagy lessz Pàrom lemérte a derekam 100cm volt de nem volt itthol mérőszalag ruhábol Ezért kihuzhstós mérőszallagal mérte le 🤦

Figyelt kérdés
Kinek van legal beauty öve? Irjatok véleményeket
2021. dec. 8. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, de szerintem 98 kilósan nem szoktak ilyesmit hordani. Inkább csinál magából bohócot az ember, minthogy ez álljon valahogy rajtad. Ha kicsi, ha nagy. De ez csak egy magán vélemény.
2021. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam egyszer, hogy a kihúzós mérőszalagon ugyanannyi a 100 cm mint a textil mérőszalagon. De ez nem biztos.

Az viszont biztos, hogy a bálna fűzőben is bálna marad.

2021. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma érkezett meg és igazàbol megvagyok lepődve mert nagyon jól áll szerintem és a méret is nagyon jo, és karcsúsít is , és egyàltalàn nem vagyok bálna nem is nézek ki benne úgy...

De azért köszi a vàlaszokat.

2021. dec. 8. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Ez a lényeg. Jó a méret. Ebben szerintem látatlanban senki sem tudott volna segíteni. Neked bejön, párodnak bejön. Nem lehúzni akartalak. Innentől a fű zöld, az ég meg kék.
2021. dec. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!