Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a 690452 jelentése/sztoria?

Mi a 690452 jelentése/sztoria?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom ezt a 690452-t es en is felirtam a csuklomra (minden nap furakat almodtam) mert egy videoban azt mondtak egy szebb vilagrol almodunk es amikor felkelunk lesz jele. 2 nap utan a baratnom eszre vette es o azt mondta, hogy rairod, elalszol es soha többé nem kelsz fel. Most jobban utana neztem de mindenki mast mond. Kerlek valaki irja le mi a jelentése vagy tortenete es hogy ez igaz-e.

2021. dec. 10. 21:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem biztos, hogy új dolgokkal szolgálok, de próbálom összeszedni, én mit hallottam. Sokan azt mondják, hogy a naruto világába kerülsz, viszont szerintem ez csak 1 valaki álma lehetett. Nem biztos az se, hogy kómába kerülsz, de lehetséges. Ugyan ez van a halállal is, az én álláspontom szerint azért eshetsz kómába, vagy halhatsz meg, mert az álmodba is megtörtént. Én is felírtam egyszer, hát egyáltalán nem mentem át a narutoba, viszont volt egy álmom amiben pár vágyam teljesült, valamint amikor felírtam a csuklómra, valamiért fájt. Személy szerint nem tudom, hogy a számok miatt, vagy csak annyira reménykedtem, hogy be manifesztáltam, de valamennyire sikerült.
2021. dec. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én úgy tudom, hogy: ha felírod a csuklódra, akkor olyan világba kerülsz, ahol megtörténnek veled olyan dolgok, amiket már nagyon régóta szeretnél. Azaz a vágyaid.

Én ezt hülyeségnek tartom, de hát ki tudja.

2021. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!