Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted milyen lenne egy...

Szerinted milyen lenne egy olyan világ, ahol ?

Figyelt kérdés

....nem számítana a szex.

Mint az állatoknál, csupán annyira. Szaporodás célból, nem élveznénk.

Miben lenne különböző a mostani élettől?

(Ilyeneket hogy jó szær lenne meg stb válaszokat hagyjuk egy picit amíg filozofálunk egyet )


2021. dec. 13. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez butaság. Az állatok is élvezik. Menj el egy állatkertbe. Szerintem azért az emlősállatok ezt élvezik. Ez ilyen ösztönös dolog. Biztos vagyok benne, hogy nekik is jó érzés

Nem hiába dorgolozik a macskám a paplanhoz.

2021. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Elég sok problémától megszabadulna a világ.
2021. dec. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Kihaltunk volna már rég. A szex élvezetének pont a fajfenntartás a lényege, ezért alakult így ki. Ha lenne élvezetes, a fene se fektetne bele annyi energiát. Sőt, lehet hogy még undorodnánk is tőle.
2021. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagyok, így nem is értem a kérdést. Van, aki élvezi?? 😂
2021. dec. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1- úgy látom a lényeg megvan


#3- gondoljunk bele a szülésbe, nem túl élvezhető dolog, mégis mennyien várnak rá, de az eredmény a fontos, szóval?


Eddig #2 adott túl lényegre törő ,de jó választ



#4 : jajjj ... :D

Én is nő vagyok, ezért is fogalmazódott meg bennem a kérdés

2021. dec. 13. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Én pedig nő vagyok és mocskosul élvezem.

Az, hogy ti túl prűdek vagytok, vagy féltek tőle, az a ti bajotok.

2021. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A szülésre azért várnak, hogy legyenek túl rajta, s végre a kezükben tarthassák a gyereküket. Nem magát a szülést várják.



Kicsit érdekes lenne a helyzet.

Egyrészt az élvezet miatt nem csinálna minden idióta gyereket, mert védekezni már nem tud.

Másrészt meg akkor mi ösztönözne a szaporodásra? Mert ha az ösztön, akkor még rosszabb lenne a helyzet, mint most.



Amúgy vannak olyan állatfajok, akik az élvezetért is csinálják.

2021. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az a pont amikortól nem számít? Mert ez evolúciós eredetű, a fajfennmaradásához szükséges.


Ha tegyük fel, holnaptól lenne érvényes az elméleted. Akkor bizony pozitív hatása lenne. Előbb-utóbb megszűnne a túlnépesedés, plusz az vállalna gyereket aki vágyik családra és már képes felelősségteljes szülő is lenni. Vagy is a társadalom is civilizáltabb értelmesebb emberek utódaiból tevődne össze. Na de kérdés, hogy itt hol állna be a populáció? Ha kevesebb az ember hirtelen akkor a világgazdaság vajon, hogy alakulna ha hirtelen majd?


Ha sose lett volna vágy meg élvezet a szaporodásban, akkor meg nem lennénk mert kihaltunk volna.


Kivéve ha csak időszakos ösztön lenne mint az állatok egy részénél pl tavasszal. De az is előnyösebb lenne. Mert kapásból kevesebb ember születne egy év alatt.

2022. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!