Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni, mert izgatot...

Nem tudok aludni, mert izgatott vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életem első munkáját január 3.-án kezdem. De annyira sok új inger fog érni akkor, hogy nem tudom feldolgozni.

Nem tudok aludni napok óta, mert mindig ezen agyalok. Addig még van egy csomó nap, de egyszerűen nem tudom lefoglalni magam, annyira várom.

Sok évet tanultam, hogy dolgozhassak a szakmában az egyetemen és ahj annyira örülök, hogy végre eljött.

Két évvel később is kezdtem gimi után, mert még akkor nem tudtam mit akarok.

Jaj olyan boldog vagyok.

Mivel nyugtathatnám le magamat?



2021. dec. 13. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szívből gratulálok :)

Mivel szoktál foglalkozni, amikor nem tanulsz?

2021. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igyál kakaót. Lenyugrat, altat.


Amúgy ne izgulj, mert az gyengíti a figyelmedet, nem tudsz összpontosítani.

Nem tudom, mi a szakmád, a hivatásod, de fokozatosan fognak bevezetni a munkába és a kollektívába. Felnőtt ember módjára tartással, mértékkel, figyelemmel, nyitottan minden és mindenki felé.

Pletykákat nem meghallgatni, mindenkivel udvariasnak, mértéktartóan barátságosnak lenni, csak a munkádra összpontosítani, és tanulni, tanulni.

Ezt útravalónak.

Magánéletedről semmit.

2021. dec. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak jóga pozíciók amik nagyon le tudnak lazítani. Ha nagyon nem megy az alvás ez nekem segít. Komló tea, egy Sörnek is van jó hatása. ... van sok minden. - Ha szét sportolód magad egy egész nap tuti kidőlsz mint egy darab fa a nap végén bármin is "kattogsz."
2022. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!