Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni utántöltőt a...

Hol tudok venni utántöltőt a mécsesekbe?

Figyelt kérdés
Halottak napjára vettem mécseseket, és jó néhány utántöltőt is. Nem gondoltam hogy ilyen gyorsan el fog fogyni, és azt sem, hogy sehol nem tudok majd utána venni. Csak teamécsest találok az üzletekben, más milyet sajnos nem. Hol tudnék venni utántöltőket a mécsesekbe?
2021. dec. 18. 20:43
 1/3 anonim válasza:
100%

Mécses betétnek hívják.

Felénk van a 100-as (jellegű) boltokban.

De rendelhetsz neten is:

[link]

[link]

2021. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nálunk van olyan bolt ahol a ruházati cikkeken kívül játékokat és mindenféle apróságot is árulnak (mint a kínai, csak ez kisebb és full magyar a tulaj-eladó család), ott is van. Ilyenkor már nincs kitéve a polcra, de ha maradt meg, akkor kihozza a raktárból, ha ott sincs, akkor beszerzi kb. 1 héten belül.
2021. dec. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bejártam már nálunk minden üzletet, sehol nincs. Kisboltokban, kínai jellegű boltokban is azt mondták vegyem meg "szezonban"az egész évi mennyiséget, októberben, akkor annyi van, hogy belefulladnak még a raktárban is.
2021. dec. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!