Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami ütős idézet a "nagymamá...

Valami ütős idézet a "nagymamának" a kislányom első szülinapjára? Apuka nemcsak lelépett, de mindenfélét terjesztett rólam az anyjával együtt amikor megtudta, hogy babát várok. Egy fillérrel nem segítettek a várandósságom alatt, sem ő, sem az anyja.

Figyelt kérdés

Most is csak a kötelező gyerektartást fizeti az apuka és a kislányunk fényképeinek mutogatásával csajozik. A drága anyja meg partnere mindenben.

A drága nagymamának szeretnék valami kedves üzenetet küldeni a lányom első szülinapja alkalmából (most lesz dec. 21-én)


2021. dec. 19. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne piszkítsd be a gyereked születésnapját ilyen primitív bosszúkkal.

Zárd le, felejtsd el a "nagymamát".

2021. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy bemocskoltak engem is és a lányom is a várandósságom alatt és a baba születése után, a mai napig is, hogy viszonozni akarom.

Úgy ahogy ő tette és teszi. Mert eddig szó nélkül hagytam, de nem állt le, sőt egyre jobban belelendült.

Nem tudom lezárni, elfelejteni, mert egy településen élünk és nap mint nap visszahallom a kedvességeit.

2021. dec. 19. 14:30
 3/7 Dzsoki ***** válasza:
30%
Nem gömbölyű!Adva van egy apuka,aki mindenfélét terjeszt gyermeke anyukájáról,de a kislány képével csajozik.Hogy jutott a gyerek képéhez?Láthatáskor?
2021. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Facebookról.
2021. dec. 19. 16:01
 5/7 Dzsoki ***** válasza:
35%
Továbbra sem stimmel.Vagyis egy férfi úgy megy csajozni,hogy a nővel isznak egyet,majd előveszi a gyerek képét,hogy ez a kislányom.Milyen aranyos.Te ilyen előzmények után mennél vele szobára?
2021. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem inni mennek a nővel. A munkahelyén mutogatja a gyerek képét, ahol tudják, hogy van gyereke, nem tagadhatja le. Ott persze előadja a csajnak, hogy milyen jó apa, hogy szereti a gyereket, csak mi nem jöttünk ki, persze az én hibámból. Huszonéves csaj persze hogy bedől a főnöke ilyen dumájának.

És igen, sok mindent bevesznek a nők:

Válófélben vagyunk

Csak a gyerekek miatt vagyunk még együtt.

Olvasgasd egy kicsit a családi kapcsolatok, vagy a párkapcsolatok részt és meglátod mennyi nőt meg lehet vezetni ilyen dumával.

2021. dec. 19. 16:27
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
50%
Tehát,a munkahelyén eljátssza,hogy milyen jó apuka.Ennek következtében,a huszonéves csaj,szobára megy vele,mert milyen jó apuka!Nem tűnik életszerűnek.
2021. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!