Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help Az oszt.főnök kitalálta...

Help Az oszt.főnök kitalálta hogy ?írjunk egy ismertető szöveget annak akit húztunk ugye oszt.karácsonyra... És nem tudom mit írjak (NEM VERS KELL!!) LÁNYT HÚZTAM AKI: -Carson Comat hallgat (asszem így írják). -legjobb barátnőm.. -egészjótanulo

Figyelt kérdés

-szereti a teát

-szereti a macskákat

-kék a szeme, barna a haja..


2021. dec. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mond meg az osztályfőnöknek, hogy ne találjon ki hülyeségeket.


Nem értem, hogy miért kell plusz kiadásokat és kellemetlenebbnél kellemetlenebb helyzeteket mesterségesen legyártani és embereket lökni bele. Az eszem megáll azon, hogy amikor nincs problémája valakinek, akkor előkerül az ügyeletes hülye, hogy legyártsa másoknak...

2021. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De most olyat kell írnotok, hogy nem mondod el a nevét, és a többieknek ki kell találnia, hogy kit húztál???
2021. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor tudok segíteni
2021. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!