Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy 14 cm-es penge hosszús...

Van egy 14 cm-es penge hosszúságú vadászkés szerűségem, ezt levihetném pecázni?

Figyelt kérdés

Csak mert az is közterület gondolom én, de egy elhagyatott csatorna partra sem vihetném le magammal, mondjuk önvédelmi célból, leginkább kutyák ellen, ha véletlenül adódna egy olyan helyzet!?

Remélem valaki tudja a pontos jogszabájozást erről a kérdésről, mert nekem elég átláthatatlan ez az egész.

És olvastam, az egyik pecás oldalon, hogy végre náluk is lehet venni bozótvágó kést, pecásoknak, vadászoknak, de nincs ott, hogy negedély köteles lenne. Én ezt nem értem!

Üdv. :)


2010. szept. 6. 22:20
 1/2 KÁELEF ***** válasza:
A jogszabály szerint nem lehet közterületen nálad, amúgy meg ki nem szarja le, csak ne vegyék észre akiknek nem kell.
2010. szept. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Horgászatt közben mindig az övemen van a törkésem,és mindig rendőrök jönnek ellenőrizni a horgászokatt de még egyszer se szoltak érte.
2010. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!