Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok akik ötös, hatos vagy...

Azok akik ötös, hatos vagy skandináv lottóznak! Heti hány szelvénnyel játszotok?

Figyelt kérdés

Írjátok le, hogy a 3 közül melyik lottón mennyi szelvényt raktok fel hetente.. Fontos lenne, hogy sok adatot kapjak.


Az olyan válaszok, mint 'nem lottoztam soha, hülyeség az egész' kíméljenek most.



2021. dec. 22. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ötös lottó, két szelvény, öt hétre.
2021. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Megtudhatom, hogy miért érdekel ez?

(Ha nem vagy skorpió, aki éjjel 3 előtt született, és az aszcendensed nem rákember, akkor a skandinávon nincs esélyed, csak a kaparóson, és azok közül is csak azoknál, aminek a szelvényszáma 14-gyel kezdődik, és nincs a hátlapja leköpve.)

2021. dec. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak az érdekel, hogy egy átlag lottozó magyar hány szelvényt rak fel átlagban egy hét alatt, mert tudni szeretném az összesen beadott szelvényszámok alapján, hogy ez hány személyt jelenthet..azok hány % a nyer , mennyi idő alatt, mennyiszer, és persze ezt az ötöslottó, hatoslottó,skandináv lottó sajátos nyerési esélyei alapján. Ezt pedig szeretném lemodellezni..viszont jön a fejmosás, hogy miért a gyakorin kérdezek ilyet..ebből statisztikát levonni nem lehet,igaz..lehet neten kutakodok..amúgy attól még érdekel mások, hogyan viszonyulnak a lottóhoz. Én pl. hatoslottózni szoktam heti 11 szelvénnyel minden héten 1 hónapja, fix számokkal,amiket alapjáraton véletlenszerűségre programozott gép sorsol ki, tehát azonos a húzás elvével.. (mivel a nyertes szelvények között nagyobb arányban jelen vannak a gépiek,mint az összes beadott szelvény között az arányuk.)Na,és ezek közül szelektáltam ki 11-et,amelyek vegyesen tartalmaznak hideg és meleg számokat. Egy szelvénnyel ugye 1:8.000.000-hoz az esélyem a nyerésre kb. 11 szelvénnyel nagyjából 1:700.000-hez..viszont már túl van négy húzáson ez a 11 szám, ami, mivel 4 húzás volt, ezért 4x, akkora az esély, olyan, mintha 1 hét alatt adtam volna fel 44 szelvényt, függetlenül, hogy a kihúzások között mindig eltelt egy hét ..ez így 1:200.000-hez esély lett volna.. Nektek van valamilyen személyes stratégiátok?
2021. dec. 22. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez egy bullshit amit leírsz. Az, hogy mit húztak ki eddig, 0%-ban számít, nincs ilyen hogy "valamit már kihúztak, ezért..."

Ha ruletten egymás után kipördül 20 darab piros, aminek az esélye 0,5 a huszadikon, akkor is 50%-ban piros fog következni, és ötöslottón is ugyanannyi esélye van az 1-2-3-4-5 számoknak mint bármi másnak. Annak sincs semmi jelentősége, hogy gépi vagy kézi nyer többször, valszeg több gépi játék van. Sportfogadásnál, tőzsdénél van értelme logikázni, de az ilyen lottójátékoknál az ég világon semmi. Ja és a kaparósban sincs semmi logika, mielőtt eszedbe jutna, hogy azzal kezdesz el foglalkozni.

2021. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De akár ott is kezdhettem volna, hogy gyakorikérdéseken statisztikát gyűjteni... hát ha 100* annyi adatot kapnál, mint amit itt évek alatt ki tudsz húzni az emberekből, az is kevés lenne ahhoz, hogy bármilyen következtetést levonj, ráadásul az is felesleges lenne.
2021. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Figyuzz, te most olyan dolgokkal támadsz, amit nem is írtam.


1.Olvastam,hogy a szelvények 1/4-e gépi sorsolású hatos lottón , míg a nyertesek nagyjából fele gépi sorsolású játékkal nyert. Ezt ilyen részletesen nem írtam le, hogy tudnék ilyen adatokat.


2.igaz,barmelyik számot huzhatjak akárhányszor, a szamkombinaciok ismetlodhetnek, mivel a huzasok függetlenek egymástól.. Én csak annyit írtam, hogy vegyesen vannak hideg és meleg számok.. Nem fűztem hozzá semmi egyebet,csakhogy én nem az alapján játszom, hogy csak a gyakoriakat, mert azok úgyis többször elofordulnak.. Semmi ilyet nem írtam, hogy bizonyos számokkal nagyobb lenne az esély nyerni, mint másokkal.

3.igen,nem volt jó ötlet kiirni ide, beismertem.. Lehetetlen adatot gyűjteni.. Inkább csak mások lottozasi szokása érdekel már, semmi egyéb.

2021. dec. 22. 21:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval nem kell egyből a negatív kritikát keresni, úgy gondolom korrekt, amit írtam.
2021. dec. 22. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok, mindegy, ez az egész nem ér annyit hogy 50 sort írjunk róla. Random az egész, elvileg, emiatt meg nem érdemes semmilyen stratégiával sem foglalkozni.
2021. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Új év új kezdet. A 6ost már le is nyelte az állambacsi. [link] na így érdemes lottozni Magyarországon.
2022. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudok szerbul.. Mi volt a botrány tárgya. Azt láttam, hogy egyszer 4 db 27est írtak ki egymás mellé. Magyarországhoz ez, hogyan kapcsolódik? Tudsz valami plusz infót a 6os lottó nyerteserol?
2022. jan. 2. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!