Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vans táska, de milyen?

Vans táska, de milyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon régóta szeretne Vans táskát és nem várja el tőlem, de karácsonykor találkozunk és egy ilyennel szeretném meglepni. Szerintetek melyik az a fajta, ami nem tolja bele az arcomba 50cm-es betűkkel, hogy Vans és ízléses? Link?

2021. dec. 22. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokféle táska van.

Először jó lenne tudni, hogy milyen fajtára gondolsz.

Övtaska? Hátizsák? Tornazsák? Más típusú?

2021. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hátizsák, iskolába :) Tudom, hogy sokféle van, de elég csak egy basic, sima felíratút, vagy valami extrábbat?
2021. dec. 22. 15:34
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyen igénytelen márkáknak nem pont az a lényegük, hoyg minél ordítóbban tolják az arcodba, hogy melyik igénytelen márkát voltál képes megvenni?
2021. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlanám:

[link]


Új modell, tehát nincs minden 2. embernek.

Basic, mert mégis sima fekete, mindennel nagyon jó.

Nincs nagy logó.

Lánynak tökéletes választás szerintem, mind anyagában, mind mintájában :)

2021. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia 3-mas! Először is nem, de nekem nagyon úgy tűnik, ellene vagy. Szerintem nem igénytelen, húgomnak is ilyen van, 4 éve vettük és teljesen jó, továbbá nem nagy logós, amit írtam is. Köszi a választ! :)
2021. dec. 22. 17:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia 4-es! Fuuhh, valószínű beszerzek neki ilyet, nagyon köszönöm!
2021. dec. 22. 17:20
 7/8 anonim válasza:
100%

Én olyat vennék, aminek sok "pakkja" van :D. A sima, 1 rekeszesekbe véleményem szerint alig fér el valami, illetve könnyebben kiszakadhat, hisz mindent oda pakolnál.

Bármelyiket is veszed, használd egészséggel!

2021. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Neked is köszi. Még átgondolom :D
2021. dec. 22. 17:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!