Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallok hangokat esténként?

Miért hallok hangokat esténként?

Figyelt kérdés
Van,hogy miután besötétedik,akkor ülök az ágyamon és lakkozom a körmöm vagy akármi,hallom pl.: anyukám hangját,ahogy mond valami konkrétat,de azt rögtön el is felejtem,hogy az mi volt. Elalvás előtt is szoktam kiabálást,zenét, ismerősök hangját hallani. Ez eddig csak este jelentkezett,ha jobban belemerültem valamibe. Egészen biztos,hogy senki semmiféle hangot nem adott ki,vagy szólított meg.
2021. dec. 25. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Beképzeled, ezek csak a fejedben léteznek
2021. dec. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Szóltak azok hozzád, de annyira lakkozod a körmöd, hogy csak halványan rémlik a hangjuk. :D
2021. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tévét néz a szomszéd.
2021. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hasonló élményeim szoktak lenni, bár kevésbé durván. Én már régóta a pszichológuson gondolkodok, többek között emiatt is. Meg amiatt, hogy nincsenek szomszédaim 100 méteres körzeten belül.
2021. dec. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szükségem pszichológusra. A hangok is megmondták.

(Bocs!)

2021. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!