Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS !!! Kb. Fél évem lenne...

SOS !!! Kb. Fél évem lenne tanulni a középfokú angol nyelvvizsgámra . Magántanár nem jöhet szóba. Van valamilyen alkalmazás ami segíthet?

Figyelt kérdés

Most kaptam észbe és rájöttem hogy fél év és nyelvvizsga

Nem akarok senkinek csalódást okozni a családba szóval remélem valaki tud segíteni .


2021. dec. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,melyik intézménybe fogod csinalni,de szoktak lenni felkészítő könyveik,amik segítenek szóbelire meg írasbelire. A nyelvtant is jó atgyakorolni. Nézz sok filmet angolul.
2021. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, filmeket szoktam nézni angolul . Esetleg valamilyen app ami összefoglaja a nyelvtant?
2021. dec. 26. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán van jó és ingyenes angol nyelvtanuló app nyelvtanra. Maximum jó tankönyveket tudnék ajánlani. Amúgy még a sok olvasást tudom ajánlani. Olvass híreket meg könyveket angolul.
2021. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legjobb alkalmazás ami segíthet: Xeropan illetve az EWA ami hasznos, nekem sokat segítettek. A Duolingot csak akkor ajánlom ha tényleg nulláról indulsz.
2022. jan. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már késő, de ilyenkor vegyél jó középfokú nyelvvizsgás könyveket, egy, amiben minden igeido, nyelvtani szabály, esetleg alapvető szoszedet megvan, illetve egy szóbelis könyv. Így fel lehet rá készülni.
2023. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!