Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bármire költhetnétek mit /...

Ha bármire költhetnétek mit / miket vennétek?

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk lenne 100.000 Ft-otok. Vásárlási utalvány formájában, és nem kéne egyszerre elkölteni, de a határidőig mondjuk év végéig le kell vásárolnotok... Boltban. Nagyobb multinál Lidl, aldi, tesco, stb. Vagy kisebb boltban. Mindegy.

Akkor mikor, hol, és mire / mikre költenétek el?


Pl.: barkácseszközök (1 fúró, 1 flex), ruhák, parfüm, deo, kaja, pia, sok hell, sör, whisky, stb....


Nyilván ez szubjektív, csak kíváncsi vagyok.

Mihamarabbi válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. dec. 27. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Liszt,cukor,olaj,tej,üdítő,jégkrém,mogyoró,pisztácia,krumpli,hagyma,narancs,alma,banán,húsok,macskakaja,pzs,wc papír,betét,óvszer,mosópor,öblítő,habfürdő,tusfürdő,tisztítószerek aztán el is fogyott a 100000ft.
2021. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Sör meg bor. Minőségi.
2021. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig tetszenek a válaszok. Köszönöm.

Oh, még azért annyit, hogy 21/F vagyok, és jelenleg még itthon lakom. Mármint nem költöztem még el.

Ja és nem vagyok boros, csak sör és pálinka. De ugye ez utóbbiból jó minőségűt ugye korrekt áron multiktol nem nagyon lehet venni, mint ahogy guminőt meg életet sem. Betétet azt tudnék, csak nem tudom mit kezdenék vele.


De komolyan nem szeretném elbagatelizálni, jöhetnek még válaszok!

2021. dec. 27. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nagyobb boltból,ágynemű,törölköző,alsógatya,zokni,pólók,gatyák,alapvető kaják.
2021. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bal hátsó lámpabúrát a kocsimra mert betörte valaki éjszaka...........
2021. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

100 ezer nem olyan sok pénz ám.

Teljesíthető, nem lenne nagyon nehéz.

Anyám mindig arra nevelt, hogy amikor egy tartós termék jó áron van, és amúgy is rendszeresen használom, akkor abból fel kell tankolni.

Úgyhogy vennék 10 nagy csomag budipapírt, 20 csomag pzs-t, rengeteg száraztésztát, cukrot mézet, stb..

Egy nagyobb kör a Tescoban.

Simán megvan.

2022. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!