Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emporio armani karóra megéri?

Emporio armani karóra megéri?

Figyelt kérdés
90 000 forintért akcioban van egy Emporio Armani karóra,a szüleim szerint ez sok,de megígérték,ha befejezem a folytonos kényszeres vásárlast akkor megveszik. Megéri? Pro kontra érvek?
2021. dec. 30. 17:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Minek az neked?
2021. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mert az órája mindenkinek (már aki megteheti) drágább. Ez ad egyfajta irányt az egész szettnek,szerintem nagyon fontos,hogy milyen órát visel valaki,mert nagyban hozzásegít az elegáns megjelenéshez.
2021. dec. 30. 19:01
 3/35 A kérdező kommentje:
De jó,hogy nem nekem kell magyarázkodni idegeneknek,hogy miért akarom megvenni. Mert tetszik és megtehetem. Érvek/ ellenérvek érdekelnek.
2021. dec. 30. 19:02
 4/35 anonim ***** válasza:
Vasarlasivmania ellen csak a totalis leallas segít...
2021. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vegyed, de hát ezek a divatmárkák elég gagyik. Igazából márkajelzés nélkül megtudod venni aliról 5-6 dollárért az ugyanígy kinéző ugyanazon a gyártósoron készül márkajelzés nélkülit. Aztán hogy a számlapon rajta van a szegényember armanija felirat az neked megér-e 88 ezer felártat azt döntsd el te.
2022. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Ez egy felcímkézett, gagyi divatóra. Minőségileg egy CASIO szintű minőségben.

150-ért már antik Omega is van.

2022. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok álszent,elmondom azt,hogy én nem szeretnék “kisebb” márkanevű órát venni. Ez még úgy ismertebb, utána néztem,és azt írják luxusmárka,tehát ezért éri meg nekem jobban mint egy Omega.
2022. jan. 2. 12:28
 8/35 anonim ***** válasza:

7.-re.


ARMANI.


Ez a márkanév jól cseng, de van 3 osztálya.


Az órák, külső gyártó, felcímkézett órái.


Olyan, mintha vennél egy Ferrari baseball sapkát. Hiába hivatalos Ferrari kiadás, akkor is csak egy kínai sapka, és NEM olasz, Ferrari gyártmány.

2022. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

7

Az Emporio Armani az a szegény ember Armanija. Ruhák terén sem cseng jól az a márka. Órák terén meg az összes ilyen alsógatya márka gáz. Ha órát akarsz vegyél egy rendes heritage brandtől ne divatmárkáktól.

2022. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Mindegy,nekem tetszik és ez a lényeg. Azért köszi a válaszokat!
2022. jan. 2. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!