Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokáig fujtam magam dezodorral...

Mark7611 kérdése:

Sokáig fujtam magam dezodorral és meg égetett. Van egy piros folt ott ahol meg égetett volna. Úgy magától nem fáj csak ha hozzá nyúlnak. Mit tegyek??

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aloe vera , vagy gyógyszertári vazelin.
2022. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe fagyási sérülés a bőrpír, magától gyógyul és elmúlik. Nem tudsz mit csinálni vele, ellátást nem igényel.
2022. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Sózd meg
2022. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nekem is. Csak én szándékosan csináltam, fogadás volt. A következő történt.

Hosszan rányomtam egy pontra, míg kicsit nem jegesedett. Kb 5-10 másodperc volt az egész. Nem fájt meg semmi, csak kicsit piros lett. Utána elkezdett picit puffadni ott a bőröm. Ugye a fagyási sérülés. Teljesen elhalt az a bőr terület. Nagyon fura volt utána ott a bőröm hetekig. Mintha egy cigit nyomtak volna el ott, csak kicsit nagyobb területen. Utána valahogy kicsit felszakadt ott a bőr. Steril ollóval kivágtam azt a területet és fertőtlenítettem. Egy halvány folt van most is ott, de semmi komoly. Nem vérzet, nem volt tőle semmi bajom, csak idegesített.

2022. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. jan. 2. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!