Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Turi Tamás...

Mi a véleményed Turi Tamás Youtuberről?

Figyelt kérdés

#antiteizmus #Jézus megbecstelenítese #Jézus élete, tanitásait, halála
2022. jan. 2. 11:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Tanitásai*
2022. jan. 2. 11:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

pár videóját megnéztem, és majdnem elaludtam rajtuk.

egy fokkal talán értelmesebb egy átlag proletárnál, de okosnak nem nevezném, az elég mókás, hogy milyen magabiztosan osztja az észt különböző témákban.


őszintén szólva nekem eleve hiteltelen egy olyan ember, akinek nincs normális munkája és így néz ki. állítólag Crohn-beteg volt, vagy mi, ahhoz képest összezabál minden egészségtelen szutykot.

A vallásról szóló videóit nem láttam,így nem tudok véleményt mondani róluk.

2022. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem
2022. jan. 4. 00:32
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
A kedvenc videósom ever. Az ateizmusról, szkepticizmusról szóló videóit érdemesegnézni, mert sok okos dolog is elhangzik bennük!
2022. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Kb. felpofoznám a pár évvel ezelőtti énemet, hogy hogy tudtam egy ilyen embert követni hosszú évekig. Úgy osztja az észt mindenben, hogy közben sok mindenről fingja sincs. Elfelejtette, hogy honnan jött.
2022. jan. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hol dolgozik? Targoncás meg bugyisi cégnél?
2022. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Van néhány téma amiben igaza van, pl a vallás vs ateizmus kérdésében, csak kicsit túltolja sokszor. Minden másban viszont borzalmas szerintem...
2022. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Hete túri innál egy hideg sört?
2022. aug. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
40%
Turha Tamás az emberiség alja.
2023. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy besavanyodott, lepukkant proli. Már az a hanghordozása, kinézete is irritáló, de legalább érdemben sem mond sokat.
2023. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!