Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett volna...

Csak szerintem lett volna jobb ha Boruto helyet Kawaki lenne a fő szereplője a következő generációnak?

Figyelt kérdés
Szerintem abban mértékben jobb lenne hogy Kawaki csak most kezdi a Shinobi létet ezért gyenge, és így jobb karakter fejlődése lenne Borutonál. Mert Boruto már zseninek hívható végül is megtanulta a Rassangen 3 nap alatt és több elemi jutsut tud. És szerintem jobb apa fia kapcsolat lenne, mert Boruto veszekszik apjával mert túl sokat dolgozik. Kawaki pedig tiszteli.

#Kawaki: naruto next generations
2022. jan. 4. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Az lett volna a legjobb,ha meg sem születik ez a szenny nem hogy főhős váltás.

Az egész az elődje megszégyenítője.alá írom van benne 1-2 jó rész,de..mint egy nem várt filler olyan lett az egész sorozat.

2022. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Senki nem akart Naruto: next generations-t, ellenben mindenki akart egy Hashirama: previous generations-t. Amiben a rengeteg plot hole-t betömködik, s a millió kérdésre választ adnak, illetve a fasza csatákat, amiket soha nem láttunk, de mindenki látni akar (például Gengetsu vs Mu) mutatják meg. Valamint én megnéztem volna a háborút a 4 nation és az Uzumakik között. Az is lehett valami ám.


Úgyhogy teljesen mindegy amúgy, hogy ki a főszereplő. Nem vagyok amúgy a Boruto ellen, egyszerűen csak nem érdekel és tényleg mindenki ezen a véleményen van, hogy biza egy múltról szóló sorozat sokkal jobb és érdekesebb lenne.

2022. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is csak azért nézem, mert már el kezdtem.
2022. jan. 5. 15:41
 4/5 everlight ***** válasza:
43%

Kawaki csak egy mentőöv volt,egy rakás irritáló karakter után muszáj volt egy kevésbé elkényeztetettet kitalálni.


Kérdező,Boruto nem zseni,csak kevésbé hülye mint a közkedvelt karakterek.

2022. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak azért, mert halottam egy videóból. De én nem is tartatom nagy zseninek.
2022. jan. 8. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!