Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek fogok találni...

Szerintetek fogok találni Hatvanban kertes házat?

Figyelt kérdés
A kutyusom miatt kellene, nagyon kicsi kert is elég.
2010. szept. 8. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Bár már rég eljöttem Hatvanból, és konkrétan nem tudom, mi a helyzet jelenleg, de pl. az Újhatvani rész (meg Óhatvan egy része is) szinte csak kertes házakból áll. Szerezz be helyi lapokat, abban mindig van ingatlanhirdetés.

Sok sikert!

(Most honvágyam van:)

2010. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit kivagyok akadva, nem találtam, csak egyet, de azt el is felejtettem már, mert feketék tulajdona volt, tudod, az ilyenekkel nem szabad üzletelni.

Még nem találtam. :-(

A kutyum miatt fontos lenne! :-(

Nagyon sok eladó ház van, nincs egy darab kiadó kertes sem! :-(

Már arra is gondoltam, hogy akik eladják, olyan sokan vannak, talán kiadják, de már felhívtam vagy kettőt, csak eladják. :-(

Nemtudom mit tegyek. :-(

Szomorú vagyok. :-(

Hova költöztél?

2010. szept. 8. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, albit keresel... Hát ez tényleg nehéz... Azt hittem megvételre keresel.

Szerintem azt még megteheted, hogy te hirdetsz, hogy kiadó házat/házrészt keresel, mert lehet, hogy valakinek a hirdetésed olvasva jut eszébe, hogy így is lehetne növelni a bevételét:)

Ne add fel:)

Pestre költöztem egyébként.

2010. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!