Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavató! Keringőzzek?

Szalagavató! Keringőzzek?

Figyelt kérdés
Olyan suliba járok ahol eddig az volt a szokás, hogy majdnem mindenki külsőssel (tehát olyannal aki nem a suliba jár) keringőzik. Most azonban kitalálták, hogy túl sokan vagyunk így ezért jó lenne ha inkább a suliból választanánk partnert. Csak jövőre akarják ténylegesen bevezetni de azt mondták "nem örülnek" ha így marad. Én az unokatesómmal táncoltam volna, de már nincs túl sok kedvem a dologhoz. Nem csak az imént leírtak miatt, hanem úgy érzem sok időt elvesz a tanulás rovására és az érettségi fontosabb az életemben minthogy egyszer felvegyek egy hófehér ruhát. A szüleim azt mondták gondoljam át mert megbánhatom később. Tudom, hogy nem egy mérföldkő az életben, kíváncsi vagyok mások tapasztalataira. Szerintetek? Nektek milyen élményeitek vannak?
2010. szept. 8. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem egy felejthetetlen élmény és ki nem hagynám semmi pénzért..sőt akár újra is élném:)..a táncpróbák, a ruhapróbák, közös éneklések, szervezkedés, partyhelykersesés közös fotók és miegymás.. a tanulással meg még ráérsz tavaszig... ennyire ne legyél stréber!!
2010. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, a szalagavatóról van szó :) Ezek nekem is tetszenek, a keringőre gondolok, konkrétan!
2010. szept. 8. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén?én nem táncoltam, de nem bánom, hiszen az osztálytársaimat kifezetetten utáltam, mindenki mindenkit kibeszélt, állandóan mentek a szurkálodások..De ha egy normális társaságban vagy, és van hozzá kedved, akkor szerintem se hagyd ki mert ez nagyon szép emlék lehet!:)
2010. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!