Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a jövőben gazdag szeretnék...

Ha a jövőben gazdag szeretnék lenni, akkor milyen szakmát válasszak? Mondhattok bármilyet, csak azt is írjatok meg kérlek hogy mi kell hozzá!

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Burkoló! :)
2022. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocs, ezt nem írtam ki. Nőiesebb munkára gondoltam...
2022. jan. 10. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Nő is lehet burkoló! :)
2022. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, de azt kihagynám, kösz
2022. jan. 10. 19:40
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

De mégis, mi érdekel...?????


Az, hogy gazdag akarsz lenni, erre érdkeklődési terület nélkül csak "testi" foglalatosságot lehet mondani... ha érted.....

2022. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, értem. Én csak azt szeretném hogy ha valaki tud olyan szakmákat mondani ami sok pénzt hozhat akkor írja meg. Nem baj ha nem értek mindhez (mert ugye ilyen nincs), de ha lesz olyan aki felsorolna párat, akkor örülnék neki. Csak annyit akarok hogy legyen pár lehetőség amiken elgondolkodtahok és ha úgy van akkor azt válasszam!
2022. jan. 10. 19:54
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
25%
Nőként ez nehezebb . Férfiként a burkoló vagy szinte bármilyen jobb szakma megfelelő most mert hiány van mindenből. Lényeges hogy nőként többet kell tanulni hogy ugyan azt elérd mint egy férfi. Az említett burkoló férfi szakmunkás iskolával lehet miliomos.
2022. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mindentudó99: Oké ezt már értem, ha viszont sokat tanulok akkor mégis milyen szakmák közül választhatok? Csak pár kéne, átgondolni ezt az egészet...
2022. jan. 10. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi irant nincs erdeklődesed, affinitásod?
2022. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Őszintén talán a zene vagy a filmek érdekelnek, de sose lennék pl énekesnő vagy színésznő. Viszont ha tudok ehhez a két dologhoz tudnátok mondani szakmákat azt megköszönném!
2022. jan. 10. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!