Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a magyar mastodon...

Mi ez a magyar mastodon közösségi oldal?

Figyelt kérdés

Hundub megszűnt, ígérték új névvel való visszatérést december 10-re, miből csak az lett, hogy a Facebook oldaluk is megszűnt. Ma láttam először a magyarmastodon.com oldalt Facebookon, hirdetés formájában. Tudom, van mastodon.social nevű nemzetközi közösségi oldal próbálkozás.

Szóval ez lenne a Hundub reikarnációja? Illetve mit lehet róla tudni? Eddig nem sok, annyi infót se találtam.



2022. jan. 10. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így első ránézésre valami elborult szekta/tard (konteós, mély-mélymagyar, mindkettőnek vannak jelei) gyűjtőállomás, mint tényleges közösségi oldal. Az ilyenek legnagyobb hibája és már az elejétől a megszűnés felé rohannak azzal, hogy csak a nagyon szélsőséges emberekből tudnak maximum pár százat összehalászni, a közösség pedig belterjes lesz. Majd felfalja önmagát azzal, hogy nincs kibe belekötni az echo chaimber-ben, mert minden tard ugyanazt a hülyeséget fújja, míg egymásra nem unnak.


A "tudjuk melyik [kacsintás]" közösségi oldalban is pont az a lényeg, hogy hallatni tudod a hangod és a saját hülyeségedet másra erőltetni, meg veszekedni a hírportálok cikkei alatt, mert ellenvéleményt tudsz kifejezni és másokéba belekötni. Egy buborékban, ahol mindenki ugyanazt a hülyeséget fújja, nincs miről beszélni, miután mindenki mindennel egyet értett.

2022. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!