Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HOgy tudnék levágni filmből...

HOgy tudnék levágni filmből egy kicsit?

Figyelt kérdés
csak mert annyira idegesítő, hogy megvan egy sorozat évada, szeretném kiírni dvd-re és nero-ban kiderül hogy a dvd pont 35 MB-tal kisebb az egész évadnál. mepróbáltam windows movie izével, de szörnyű az a rendszer ahogy ki van találva, meg túl hosszú ideig tart rajta mionden. és akkor arra gondoltam hogy nem lehetne esetleg valahogy lekisebbíteni, mármint a képkocka magasság meg szélesség, úgy hogy kisebb legyen a kép értitek. ezt hogyan lehetne, akár windows movie maker-ben is?
2010. szept. 8. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
windows movie maker
2010. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja, abban is le lehet :)
2010. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó akkor úgy kérdem hogy windows movie makerben hogy lehet csökkenteni a film képkocka magasságát és szélességét, de amúgy tiszta képzavar az egész mert nem is egyben van a film, ha odaimportálom, mert nem mindegy neki, és ilyen öt másodperces részekre leosztja nekem az egy órás részt aztán kezdjek el bogarászni közötte
2010. szept. 8. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:

beimportálod a filmet, majd ha minden igaz, kiadja sok nagy négyzetben az egyes jeleneteket.(ha nem, húzd a vonal alá, vagy a négyzetbe). a csíknál van egy film logo. arra kattints rá és kiadja a filmet egy sávban, ahol az egész jelenet van. megfogod a kurzorral a végét és húzod balra. ilyenkor levág belőle.

a minőséggel nem tudsz mit kezdeni, legfeljebb letöltöd máshonnan.

2010. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó, csak azt már inkább meg se próbálom, mert direktbe valaki úgy csinálta meg és töltötte fel a sorozatot hogy nincs meg a végén a stáblista vagy csak öt másodperc, szóval egy rész beimportálása tartott 10 percig és egy rész kb 41 perc és 360 MB és az az évad kb 23 részből van. akkor én bassak el az időmből 230 percet ( kb 4 óra) és mindegyik résznél 5 percet ( 1 óra 5 perc) és még erre azt amit még nem mondtam, a poén kedvéért megróbáltam megvágni és amikor odajutottam hogy visszamentsem a vágott verziót, az ugyan annyi ideig tartott volna mint a film (40 X 23 = 920 perc = 15 óra 20 perc) (4 óra + 1 óra 5 perc + 15 óra 20 perc = 20 óra 25 perc) ja és a lényeg amire ki akartam volna lyukadni: biztos hogy nem lenne meg a 42 MB mínusz ennyi öt másodpercből, és még majdnem egy napot rászántam volna a basakodással. szóval biztos hogy semmivel se lehet a képkocka magasságot-szélességet csökkenteni?
2010. szept. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!