Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Beco Bar?

Milyen a Beco Bar?

Figyelt kérdés
Többször hallottam róla de soha nem próbáltam (és nem is merem kipróbálni) de nagyon érdekel hogy milyen meg hogy miért használják ilyen sokan.

2022. jan. 11. 23:13
 1/2 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem:

Melyik íz a legjobb és miért?

2022. jan. 11. 23:13
 2/2 anonim válasza:

Miért nem mered kipróbálni? Olyan mint a többi eldobható e-cigi, elf, salt bar stb.

Azért használják sokan, mert kompakt, elfér a zsebedben, egyszerű a használata még annak is aki sosem e-cigizett. Nem kell benne liquidet cseréni meg semmit, csak beleszívsz és működik, majd ha kifogyott és villog az alja, eldobod. Ha újból akarsz szívni, veszel még párat és kész.

Íz nyilván ízlés kérdése, én már próbáltam párat, nekem a banános, dinnyés, málnás, áfonyás nagyon bejön.

2022. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!