Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelképez a fehér cipőfűző...

Mit jelképez a fehér cipőfűző bakancsba fűzve?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezek aztán értelmes/intelligens egy társaságot akothatnak...
2010. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen csináltam ezt, hogy húúúúú most aztán a bakancsomba ilyen meg olyan cipőfűzőt rakok és akkor látják, hogy "mi vagyok".

Azóta kifejlődött az agyam és óvodás baromságnak tartom az egészet és rájöttem, hogy az emberek magasról sz.rnak rá, hogy mi van a "húú de kemény" bakancsodban!

Az emberek csak egy tinit látnak, semmi mást:) Mint mostmár Én is:)

És már nem is nézeki ki úgy, mint egy balf.sz:)

24/L

2010. szept. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Naa... tisztázzuk. Én nem viselek ilyeneket, csak sok helyen láttam itt kérdésekben, hogy az valami rosszat(?) jelent... ezért kérdeztem. De most már nagyjából megvilágosodtam, köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :)
2010. szept. 9. 13:30
 14/18 anonim ***** válasza:
azért rasszista mert a fehér csík (maga a cipőfűző csíkjai) jelenti az árpádsávos zászlón megtalálható fehér csíkokat... szerintem, bár én nem hordok ilyesmit
2010. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

[link]


ezt ha elolvasod,minden világos lesz.

2011. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
a fehér cigány ellenes a kék rendőr ellenes a piros a cigánykedvelő/védő a fehér piros az a neo náci
2012. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ha mind kettőben fehér cipőfűző van az azt jelenti, hogy skinhead, itt megemlíteném, hogy a rendőrök ezért bevihetnek.

A fehér piros azt jelenti, hogy vértiszta amiért lecsukhatnak. A két piros neonácit amiért szintén lecsuknak, a citromsárga pedig zsidót (de azért megvernek)

És mielőtt belekötnétek a hozzászólásomba, ezek igazak. Minden fűzőnek van valami jelentése ha bakancsba fűzöd. Nekem is van bakancsom így tapasztalatból tudom, hogy minek mi a jelentése.

2013. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ezen az utolsón jót röhögtem,még hogy lecsuknak egy szín miatt :)Ha horogkeresztes zászlóval rohangálnék az utcán se csuknának le maximum megbüntetnének,meg jót röhögnének rajtam!
2019. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!