Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24H futár munkáról véleményete...

24H futár munkáról véleményetek van? Sehol nem találok róluk semmit. Milyen munkarendben mettől meddig dolgoznak és mennyi a fizetésük?

Figyelt kérdés
24H futár

2022. jan. 15. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerüld távolrol a helyet.


Egy kis hazai cég, ahol rettenetesen gáz dolgok mennek. Barátnőm az irodájukban dolgozott 1 éve és kb minden rosszul szállítottak. Sokkal nagyobb tömeget szállítottak a megengedettnél régi az adott rakományra nem alkalmas járművekkel.


Elvileg ők azok, akik mindent elviszenek amit a normális futárszolgálatok nem vállalnak. Valahogy megoldják.


Barátnőmet és munkatársaikat soha sem fizették ki túlóráért.


A covid kezdetekor megnőtt a forgalmuk és nagyon beindult a cég, de minden az irodában dolgozónak kb 15%-al lecsökkentették a fizetésüket, mert "potenciális kemény időkre készültek", ami amúgy már akkor is látszott, hogy a futárcégeknek az aranykorszaka lesz, mert mindenki rendelni akar ahelyett hogy boltba menne, mert .... nem tudnak boltban benne, csak gyógyszer és élelmiszerboltba.


Több konkrétumot hírtelen nem tudok mondani, de napi szinten hallottam míg ott dolgozott a barátnőm, hogy rettenetes dolgok folynak ott.


Most meg találkozott volt kollégáival nem rég és elvileg azóta még rosszabb a szituáció és nagy sz-rban van a cég pénzügyileg. Túlvállalta magát sok rendelés miatt, de nem volt hol tárolni a rendeléseket, kevés futár volt stb.. így a partner cégek fele ott hagyta őket.

2022. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nehogy valaki velük szállíttasson! Elfogadhatatlan a csomag nyomkövetése, elfogadhatatlan az ügyintéző viselkedése (lecsapja a telefont, elviselhetetlen ideig várakoztat, nem válaszol stb.).


Egymásnak ellentmondó e-maileket küld.


Borzalmas!

2022. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lacus82 válasza:
Sziasztok nekem 2 napja hozza a csomagot. Azt hazudják,hogy raktárban maradt. Egyszer oké...de készer?? Felhívtam a központot azt mondták tegnap,hogy ma tuti kihozzák... 15:30-kor felhívom a központot és állítólag a futár hívott engem telefonon és nem ért el. Ez akkora kamu duma. Munkám miatt non stop telefon közelben vagyok.Így nem kaptam meg a csomagot ma...azt mondta a hölgy,hogy kedden megkapom. Mondtam neki,hogy nem kell már mert nem fogok könyörögni egy fos futár szolgálatnak... Valóban egy hulladék ez a 24h futárszolgálat...Senkinek nem ajánlom....
2022. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hova gondolsz ***** válasza:

Látom, nem mai a kérdés, viszont tavaly nekem is volt velük dolgom.

Pár dekorációs kartont vásároltam, tehát kb. 10 dkg-os csomag. Felhív a futár, hogy nem tud megállni a ház előtt, majd valamikor jön...mondom ne hülyéskedjen már, szükségem van rá. Álljon egy kicsit messzebb, nem olyan nehéz az a 10 dkg. Jó, akkor visszajön holnap. "Holnap" nem jött vissza, pénteken én hívtam fel a telefonszámán, mondja, hogy hát neki most dolga van, de délután 2 körül jön. Nem jött.Akkor már a felvettem a központtal a kapcsolatot, kértem elérhetőséget az itteni Depójukhoz, elég nehezen, de megadták a telefonszámot. De akkor már péntek délután volt, nem vette fel senki. Hétfőn a boltból hívtak, -mert ismernek-, hogy valami baj van velem, mert olyan visszajelzést kaptak, hogy én nem vettem át a csomagot. (Előre ki volt fizetve) Na, akkor elmeséltem az üzletvezetőnek, hogy mi történt, megígérte, hogy intézkedik. Másnap tehát 6 nap múlva elhozta a futár, de egy fekete ruhás, kapucnis fazont képzeljetek, olyan tekintettel, hogy azzal ölni lehetett volna. Mondtam neki, hogy bocs, de a jattot azt már múlt hét szerdán buktad. A lépcsőház ajtót úgy bevágta, hogy beleremegett a ház.:)

2023. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!