Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van Debrecenben cipőkellék...

Hol van Debrecenben cipőkellék üzlet?

Figyelt kérdés
cipő, cipőkellék, Debrecen

2022. jan. 17. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Az jó, ha én itt most Pest városában beírom a kérdést a keresőbe?

[link]

2022. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Na, megint egy tipikus "lécci, guglizza már ki valaki helyettem" kérdés... :)))))))
2022. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves beszólók, ha nem csak írnátok, hanem olvasnátok is, akkor azt látnátok, hogy a Google csak Nyíregyházán ad ki találatot, Debrecenben nem. A Google-t én is tudom használni, de gondoltam, hátha van olyan kis üzlet, ami a neten nincs fenn, de valaki ismeri, és tud róla. Lehetne kicsit visszavenni a nagy arcból, és mielőtt írsz, gondolkodni? Köszi...
2022. jan. 26. 00:02
 4/4 icafica válasza:
Kaptál használható választ a kérdésedre az okoskodások után? Nekem is szükségem lenne egy cipőkellék bolt címére, gumitalpat szeretnék venni. A guglibarátunk feldobott egy címet, tudom, hogy a megadott címen egy cipész működik, de eddig nem tudtam, hogy kereskedik is a kellékekkel és nem is biztos. A cím: Db. Dózsa Gy. u. 14. a garázssoron van.
2022. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!