Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan halt meg Szent Gellért,...

Hogyan halt meg Szent Gellért, valamint mi az életrajza? Balladát szeretnék róla írni. (több lent)

Figyelt kérdés
Balladát szeretnék írni Szent Gellért tragikus haláláról, de ehhez kell az életrajza, főleg az, hogy pontosan mi, ami a halálához vezett. Keresgéltem a neten, de semmit sem találtam.

#ballada #Szentgellért
2022. jan. 17. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy job(b) Ladát!

Komolyabbra fordítva az írást:

Szerintem az emberek túlnyomó hányada csak annyit tud róla, hogy valamiért begurult (a Dunába a Gellért szikláról egy hordóba csomagolva)!

Aztán ennyi! -Még azt sem igen lehet tudni, hogy mivel vívta ki ezt a személyes törődést!

2022. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2022. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a wikipedián nem találtam semmit. Vagy melyik bekezdésben van?
2022. febr. 1. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt egy másik, de ebben is jószerével ugyanaz van leírva. Egyébként minden szerző a műve hitelességét alátámasztandó, saját maga keresi meg az ahhoz szolgáló hátteret. Bocs. Menj el könyvtárba, és keress!
2022. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez lemradt!

2022. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!